Studio

U nas wszystko jest możliwe!

Szukasz idealnych mebli? Dostosowanych do wymiarów i stylizacji Twojego mieszkania? W ogromnej gamie braw i wzorów? A do tego w naprawdę konkurencyjnych cenach?

Jeżeli tak, to trafiłeś w odpowiednie miejsce.

W Studiu Meblowym Renée proponujemy klientom meble z oferty wiodących producentów z całej Polski. Są wśród nich wzory zastrzeżone.

Tym, co nas odróżnia od innych sklepów meblowych w Bytomiu, jest możliwość zamówienia mebla zmodyfikowanego, tak by spełniał oczekiwania klienta. Może on zdecydować o zmianie wymiarów mebla, doborze tapicerki, okleiny, detali. U nas wszystko jest możliwe!

Wykonujemy również meble na zamówienie – zarówno tapicerowane, jak i skrzyniowe: systemowe, modułowe, kuchenne, do pokojów dziennych, sypialń, garderób itp.

Dzięki korzystaniu z 25 lat doświadczeń naszych partnerów, producentów mebli, oraz wielu lat doświadczeń zebranych przez nasz zespół jesteśmy przygotowani nie tylko do tego, by zrealizować każdy pomysł klienta, ale również do tego, by mu doradzić, jak najlepiej zaprojektować wnętrze, by spełniało swoje wielorakie funkcje, a jednocześnie było estetyczne, piękne i komfortowe.

Zachęcamy do zapoznana się z katalogami mebli, z opiniami o nas oraz do naszego salonu.

Studio Meblowe Renée – atrakcyjne meble na każdą kieszeń!